Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Shuj Shuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Deri kur moj shpirti im
o ta fsheim dashurin
kur don babes me i kallezu
se me don dhe te duuu

REF:
DIANA
Shuj shuj vetem shuje
keto fjal ti djal mos mi thuj
per dashnjin jam shume e re
me te taku nena sme le
SAMIL
Shuj shuj vetem shuje
ti keto fjal vajze mos mi thuj
per dashnin bool je rit
ti prej nanes mos ki frik

Deri kur moj ti zemrush
do te me djegish zemres sikur prush
deri kur do te zgjas qe
zemrat tona te behen bashk

REF:
DIANA
shuj shuj vetem shuje
keto fjal ti djal mos mi thuj
per dashnjin jam shume e re
me te taku nena sme le

shuj shuj vetem shuje
ti keto fjal vajze mos mi thuj
per dashnin bool je rit
ti prej nanes mos ki frik


Ky tekst u dërgua nga lirijeSmail Puraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2002


Smail Puraj - Shuj Shuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj Shuj".
3. Video është e këngës "Shuj Shuj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0