Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smart Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Smart Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr X

Loli

Eles

Dm Ritmi Magjik

Albo 06

Dugga

1keyy

Slim

Aleko

Shpendos

Tags: Smart Boy, Black Shadow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet