Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Snow Black - Follow Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Follow Me".
3. Video është e këngës "Follow Me", por nuk këndohet nga Snow Black.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snow Black - Follow Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Follow Me" kënduar nga Snow Black.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Usher - Follow Me

What we gon' do now (oh lord, try some if u like it)
Is slow it down on tha flo (you know you like that)
(try some if you like that)
Uh oh
Uh oh, yeah

When you look from outside
All you see is videos and shows (yeah)
But there's more to my life than people could ever know (uh huh)
Sometimes I gotta smile (smile)
When I don't feel like smiling
Sit back and ride (ride)
When I feel like driving
Nobody understands but you girl (fo sho)
I can always be myself with you girl
That's why I'm singing

[Chorus]
Ooooh I can't believe it
You came just in time with what I needed
Ain't nuttin' like the other girls I meet everyday
You stay down like them girls from around the way

Uh oh
That's why I had to say
Come follow me, come follow me, come follow me
Thats why I had to say
Come follow me, come follow me, come follow me (uh oh)
Thats why I had to say
Come follow me, come follow me, come follow me now
Right now

Since you been in my life
When I'm away from you I hurry home, aww yeah (aww yeah, I hurry home)
You live in my mind so I never feel like I'm alone, yeah (alone)
Sometimes I gotta go (go)
Where I don't feel like going
And when it gets too fast (fast)
And I feel like slowing down (slowing down)
No one understands but you
That's why I only see myself with you

[Chorus x2]
Ooooh I can't believe it
You came just in time with what I needed
Ain't nuttin' like the other girls I meet everyday
You stay down like them girls from around the way

Come follow me, come follow me, come follow me (come now)
Come follow me, come follow me, come follow me (girl come follow me now)
Come follow me, come follow me, come follow me now (oooh)
Right now (right now)

You've been there for me and i'll (so i'll)
I'll be there for you girl

[Chorus x 3]
Ooooh I can't believe it
You came just in time with what I needed
Ain't nuttin' like the other girls I meet everyday
You stay down like them girls from around the way

[Fade]
Come follow me, come follow me, come follow me (what we gon' do now)
Come follow me, come follow me, come follow me (is slow it down on tha flo)
Come follow me, come follow me, come follow me now
Right now

Antique - Follow Me

Here i am
if u wanna play
cant u see
its your lucky day
u can get
anything u want
i dont care
if its right or wrong

every thing u like me to do
i 'll do it and only for u
lets escape reality now
till tomorrow

Follow me
lets be together
can't u see
im not for ever
u and me can make it happen
take your chance just come along and follow me

I need u
to mend my broken heart
thought i should tell u from the start
cant u see
i've been in this before
its up to me if i come back for more

everything u like me to do
i'll do it and only for u
lets escape reality now
till tomorrow

Follow me
lets be together
cant u see
im not for ever
u and me can make it happen
take your chance just come along and follow me
(x:2)

every thing u like me to do
i 'll do it and only for u
lets escape reality
till tomorrow

Follow me
cant u see
follow me
cant u see
Follow me
cant u see im not for ever
u and me
take your chance just come alone and follow me

lets be together
cant u see
im not for ever
u and me can make it happen
take your chance just come along and follow me x:2
Më Shumë Këngë Nga Snow Black:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet