Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Fejza
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sokol Fejza është këngëtar i njohur. Më datë 5 Dhjetor 2012, Sokol Fejza publikon videoklipin "Kismeti Dhe Paret".

Më datë 24 Shkurt 2014, Sokol Fejza publikon videoklipin "Moj Lezeti Mbi Lezet". Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 23 Nëntor 2017, Sokol Fejza publikon videoklipin "Vajze Me Naze".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist