A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Sokol Gjakova - Më Kujtohet Sikur Sot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2009

2009-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


me kujtohet sikur sot kur ne zemer mpate yll,
kur mendoja se nket bote skrahasohet kush me ty,dikur goja t'pikonte mjalte vec mua mke pas se kam marr me mend qe dikur nuk me ke dasht.

cdo fillim ka fund kjo eshte e vertete,por se prita qe vjen kaq shpejt.

le tet puth sot tjeter kush,le tet ndjej edhe ma shum por ta dish qe edhe aj do te vuaj sikur une.

le tet puth sot tjeter kush, le te shkrihet dite e nate por ta dish qe edhe aj do ta kete te njejtin fat.

Me kujtohet sikur sot kur cdo gje kishte kuptim,kur ne me te voglin shkak beje be ne emrin tim.

dikur goja tpikonte mjalte vec mua mke pas se kam marr me mend qe dikur nuk me ke dasht.

cdo fillim ka fund kjo eshte e vertete,por se prita qe vjen kaq shpejt.

le tet puth sot tjeter kush,le tet ndjej edhe ma shum por ta dish qe edhe aj do te vuaj sikur une.

le tet puth sot tjeter kush, le te shkrihet dite e nate por ta dish qe edhe aj do ta kete te njejtin fat.


Ky tekst u dërgua nga Jehona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019