Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - ZigZag Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  67

Solo...

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal

Part 1
i gjuj nja 40 shishe per shoqni(yeah yeah)
parku krejt makinat xhama tzi (A ye yeah)
do me nejt me neve nVIP (A ye yeah)
daja don vetem shpejtsi (A ye yeah)
kto sjan tmira vetem ninstagram (A ye yeah)
jena shum duhen dhe do gram (Aye yeah)
do me pi me ne deri nsabah (A ye yeah)
e qes tymin e boj hallakam (A ye yeah)

Merri shoqet, merri, merri, merri (A ye yeah)
Merri shoqet, merri, merri, merri (A ye yeah)
i kom cunat un i maj ke brezi (A te yeah)
mrapa shteti rruges te koncerti Hajde Knej

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n'club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal

Part 2
she wanna f**k all night
gazi gazi don me knu london style
okeej kot lefin se nuk t'hajn
format zig zag she is looking so fine
vi si rraketa nuk ta merr ty menja
veten sun e nali as radari as kta shefa
shqipet naqeta nburg me ligje tvetat
dikush i ka llafe amo dikush i bon vepra

you know vlla beatat une i qaj flow tekstet ti vraj
tash po ngjitem nsky fell ntok i kom nalt
femres trupin ja haj shume nbrez nalt une e maj
me alkool un e laj po kafshon si piranj

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n'club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal


Ky tekst u dërgua nga Shkoder guci e reSolo
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2021
Teksti: Solo
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: Arlenn
Orkestrimi: Arlenn & Brayansbeats
Directed: Fatlum NergutiSolo - ZigZag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "ZigZag".
3. Video është e këngës "ZigZag", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

16
26
14
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 0