Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - Najher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

tanga modele se cunat kan bo lek merr leje te mami se sonte kam koncert boll mo me dhuna se e dini se kerset e bej ma mir se ty se e bej me lezet se ka lezet kur ajo vjen vet na nuk jena t'njejt shoki jam tjeter kualitet kualitet do me nejt poravochet na nuk bojna muhabet nese leku nuk flet naiher jam nalt naiher jam n'tok naiher gjuj pak naiher gjuj fort kshu qe mos ma bej per borgj mos ma luj mu vipin kur gjerat i ke borgj


Ky tekst u dërgua nga anxhiSolo
Publikimi: 08/06/2021


Solo - Najher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Najher".
3. Video është e këngës "Najher", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 0