Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni I Vogel - Pa Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E din ti vet
Dashuria ku u tret
Kerkon vetem 1 kujtim ska kthim
E vetme je mbaroj per ne
Askund mua nuk me sheh,sme njeh
E din ti vet,si besoj mo ata sy
S do mundem te besoj as ty
E din ti vet si besoj mo ata sy
S do mundem te besoj as ty
Pa mu je ti nuk ndjen
Nuk di se ku perfundoj
Tani ajo dashuri pa mu je ti
Nuk ndjen nuk di,s do jetohet prap ajo histori
Pa mu je ti nuk ndjen se ku perfundoj
Tani ajo dashuri pa mu je ti
Nuk ndjeh nuk di sdo jetohet prap ajo histori


Soni I Vogel - Pa Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Mu".
3. Video është e këngës "Pa Mu", por nuk këndohet nga Soni I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni I Vogel:


Komente 0