A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Malaj

Zeshkanja ➡ Brunette

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Kadrije Shalegjata


Zeshkanja

[REF.:]
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!

Sa shpejt kalon,
kalon e vjen mesnata
e ti harroj, harroj
e lej problemet mbrapa
mos u meno, mos u meno
kena dal per qejf
mos u meno, mos u meno
kena veç nje jete

Derisa t'jena, na, na, na
n'dor e kena, na, na, na
nuk e dina ha, ha, ha
ça bjen stina..

Hajde moj beja moj
do ta djegim na nga shkojme
Hajde moj beja moj
do ta djegim na nga shkojme

[REF.:]
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!

Derisa t'jena, na, na, na
n'dor e kena, na, na, na
nuk e dina ha, ha, ha
ça bjen stina...

Mos u meno, mos u meno
kena dal per qejf
mos u meno, mos u meno
kena veç nje jete

Hajde moj beja moj
do ta djegim na nga shkojme
Hajde moj beja moj
do ta djegim na nga shkojme

[REF.:]
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
Ah, nomin e bojna na
kur vijna na
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake
prit pak, zeshkanja do vi flake
do vi flake

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!


Brunette

[REF.:]
Ah, we make the party
when we come
Ah, we make the party
when we come
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!

How fast it goes
it goes and comes the midnight
and you forget, forget
and leave the problems behind
don't you think, don't you think
we're out to have fun
don't you think, don't you think
one life we have

Until there's us, us, us
It's up to us, us, us
we don't know it, hi, hi, hi
what the season brings..

Come on here do it here
we will burn it wherever we go
Come on here do it here
we will burn it wherever we go

[REF.:]
Ah, we make the party
when we come
Ah, we make the party
when we come
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!

Until there's us, us, us
It's up to us, us, us
we don't know it, hi, hi, hi
what the season brings..

Don't you think, don't you think
we're out to have fun
don't you think, don't you think
one life we have

Come on here do it here
we will burn it wherever we go
Come on here do it here
we will burn it wherever we go

[REF.:]
Ah, we make the party
when we come
Ah, we make the party
when we come
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire
wait a bit, the brunette will come in fire
in fire

PUT YOUR F**KING HANDS UP!!

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019