Soni Malaj

Kur Soni Vendosë Ti Lë Pak Hapësirë Imagjinatës!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-11-2015]
Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram ku shihet e veshur me një fustan tejet transparent dhe provokues.

Fustani që Soni kishte veshur ishte i bardhë, vende vende i grisur duke lënë kështu shumë hapsirë për imagjinatë.

Shumë shpejt ajo do të vijë me 2 projekte të reja muzikore, njërin në bashkpunim me Genën dhe tjetrin me Skivin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kur Soni Vendosë Ti Lë Pak Hapësirë Imagjinatës!


Komente 0