Soni Malaj

Ja Ndryshimi Drastik I Sonit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-02-2016]
Këngëtarja Soni Malaj di të na befasojë herë pas herë me paraqitjet e saj në rrjetet sociale veçanërisht me fizikun e saj,p asi ajo ka deklaruar se është një ndjekëse e rregullt e fitnesit.

Së fundmi Soni ka pësuar një ndryshim drastik në look, kjo pasi ajo i ka kthyer flokët e saj nga të zeza në të bardha dhe ka lëshuar shërnetë.

Soni ka marrë mjaft komente të mira në rrjetet sociale sa i përket ndryshimit të saj të ri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Ndryshimi Drastik I Sonit


Komente 1