Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Blue Jeans

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blue Jeans".
3. Video është e këngës "Blue Jeans", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Blue Jeans  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"Mesdhe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Sonte dua qe te jem vetem pa ty . Erdhi koha qe te kem nje stil te ri . Sonte skam as telefon linja s'funksionon. As nuk dua qe t'ja di se ku ndodhesh ti .x2

Blue jeans un veshi tani
fundin blue jeans sexi
Blue blue blue jeans fundin qe se vishja dot me ty .

Ref:
Qenka dhe me mir (pa ty)
tani po te them(ne sy)
Me kte veshje (ndihem mir )
shko tani me le (te lire)

Sonte dua qe te jem vetem pa ty . Erdhi koha qe te kem nje stil te ri . Sonte skam as telefon linja s'funksionon. As nuk dua qe t'ja di se ku ndodhesh ti. x2

Ref:
Qenka dhe me mir (pa ty)
tani po te them(ne sy)
Me kte veshje (ndihem mir )
shko tani me le (te lire)


Ky tekst u dërgua nga liridona
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet