Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Samba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Samba".
3. Video është e këngës "Samba", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Samba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Orkestrimi:

Adrian Hila

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Nuk Qaj Për Ty"

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Natës"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Samba" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

King Gold - Samba

Jajajaa
Its your boy Kinggold edhe flaken ja vej
Brraaahhhh
We go with SAMBA
We go with SAMBA
Legooo

Ref:
Harrohet tango prezantohet banda
Seni o sick ju boj ju me kcy SAMBA
Black on this shit they call me Barak Obama
Ju sjeni gangstera jau kisha vesh do tanga

Kong

a vet konga vet konga ju sjeni per pranga
Folni per gangstera i fshini qyrrat me manga
Shifeni vete qe paret ja merrni mamit
Tash jom tjeter post ta flliqi Dan Bilzerianin
Nuk po bertas po zoni vet o me bas
Mos ta ni zonin se shpulla vet ta kercas
I kom do rima qija nonen qysh ti bi
Kom semin tem per cdo f**king VIP
Kom 1 tjeter histori per cdo f**king VIP
Nese jeni qaq repera hajde nbattle ti me hi
Mos u tut be ti ma G ti bi rimat me magji
Hala jom ai dhipi nones mo i miri nletersi
Jeni jasht ksaj loje qitni sheet prej goje
Tu bo drip cdo lloje ti sje gang je roje
Kinggold nona sun kalo ka zona
Rima spllifa gjona pa ne nuk vlen tirona
Joo lek on my backbag ti sun e prek prek
Une sjom vet vet vi me 20 20
Paret un i du kesh nuk i du me karta
Ta boj ma zi ma terr sesa e marta
Tu bo rima rregaton se kshu ma don trapi
Dhipat e din mir se 12 mrrin sahati
Nese kom stres e largoj un me ni zhveps
Un nuk jom djal i keq po haram deri sa tvdes
U lodhen tu hec vrap se po dun me marr medalje
Ta marr buken e gojes edhe nzot kerkoj falje
Kur mbeta ne udhkryq ne 1 uber bona dalje
Nuk jom kosovar po birrat i marr me gajbe
Gajbe mas gajbe me birra gajle ska gajle i thirra
Hallin e mylla te lidhja
Kena connection familja
Pare prej thonen te djella
Mrena 1 jave shkon kilja
Sikur prizreni jena lidhja
Per cato i zi o zgjidhja
Dajt e din ca pim dajt e din se ku rrim
Nlondon mretnin cdo rrugic kokain
Tlutna mos mfol per shpija
Rabi lule ndur tmia
Pa kon hic vegjetarjan mad ting o cilsia
Lek be lek be lek un e njeki lekin
Sa her boj 1 rep ta hejki krejt tepelekin
Trep be trep be trep un ta flliqi trepin
Vje me bukurosha po ju ngjasoni me Shrekin

Ref:
Harrohet tango prezantohet banda
Seni o sick ju boj ju me kcy SAMBA
Black on this shit they call me Barak Obama
Ju sjeni gangstera jau kisha vesh do tanga

Sala Jashari - Samba

nje dy tre un tempo luaj
nje dy tre vazhdoj te luaj
kur ky ritem me shoqron ter trupin gjalleron

kerce samba eshte e leht
liroje trupin vallzo vet
kete nuk ke per ta besuar
pa e provuar

samba un gjithmon kendoj
me rumba e vazhdoj
qa qa qa un vallzoj
ky ritem tmos ndaloj

nje dy tre un tempo luaj
nje dy tre vazhdoj te luaj
kur ky ritem me shoqron ter trupin gjalleron

kerce samba eshte e leht
liroje trupin vallzo vet
kete nuk ke per ta besuar
pa e provuar

samba un gjithmon kendoj
me rumba e vazhdoj
qa qa qa un vallzoj
ky ritem tmos ndaloj

samba un gjithmon kendoj
me rumba e vazhdoj
qa qa qa un vallzoj
ky ritem tmos ndaloj
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet