Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Feeling

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feeling".
3. Video është e këngës "Feeling", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Feeling  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feeling" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Diona Fona - Feeling

T'kom pas n'men ton jeten
e un nuk te harrova une
jo nuk te harrova
T'kom dasht ma shum se veten
ma shum se gjithqka
Se di qysh ki mujt ti
mos me mthirr ti
Se di qysh ki mujt ti me jetu ti
Pa mu qysh ki mujt ti me vazhdu ti
Najher a mke dasht
E t’pata perpara njejt sikur perpara
E Nuk dita qysh mu sill
E nuk e kuptova kurr nuk e kuptova
Se ti gjith zemren ma ke dridh

[REF. x2:]
Hajde zemer e mos u mle vet
Se tkom dasht ton jeten
e muj me tdasht apet

Got me feeling crazy
Got me feeling numb
Got me feeling stupid
Got me feeling lazy
Got me feeling numb
Got me feeling stupid

Se di qysh ki mujt ti
mos me mthirr ti
Se di qysh ki mujt ti me jetu ti
Pa mu qysh ki mujt ti me vazhdu ti
Najher a mke dasht
E te pata perpara njejt sikur perpara
E Nuk dita qysh mu sill
E nuk e kuptova kurr nuk e kuptova
Se ti gjith zemren ma ke dridh

[REF. x2:]
Hajde zemer e mos u mle vet
Se tkom dasht ton jeten
e muj me tdasht apet

Hajde zemer e mos u mle vet aaa
Asni tjeter si un ski me gjet aaa

[REF. x2:]
Hajde zemer e mos u mle vet
Se tkom dasht ton jeten
e muj me tdasht apet

Beni Xhemas - Feeling

Refren x4 Beni Xhemas / El Shqipo
UuuuuLalalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuLalalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuuuLalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuuLalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir

Part1 El Shqipo
Jena me ni Cabrio
A don me hyp ti Madam
Rruges per Milano
Tu pi Marijuana
Rrogen e kena marr
Amo du me lan kejt Kosov
Se osht vendi par1 qe per to une kejt i dho
Une me 1 sy po te sho
Stili jem ty te deminon deminon

Refren x4 Beni Xhemas / El Shqipo
UuuuuLalalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuLalalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuuuLalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir
UuuuuuuLalala ti po ma jep 1 FEELING
Qe m'bon mu ni mir

Part 2 Beni Xhemas
Jena hi me 1Club
Tu kcy me 1Madam
Rruges per mu bo Tok
Me pi naj ColaDam
Nuk Po ma nin se Provimet i kom kry krejt
Veq njo e kom lan krejt
Syt e saj po mesin n'Kerr
ik Mos um vet mo ku po t'dhem aaaa
E kqyri daten e drejtona aaaa
Sot mos um prit deri nsabah

Era Rusi - Feeling

Era sonte po me prek
e kripur jam ne det ashtu si te pelqen ty
eja sonte dhe me merr ta gjejme 1 vend te fshehte,
ja ku jemi te vetem
touche me
feel me
huld me
put yor hands on me(x2)
aaaaaa move your bodyyyy((x4)

une e di si te pelqen, kjo nate nje here te vjen
joo nuk dua te rri vetem
lart me yjet po kercej
mbi lekure do te ndjej
vetem ty dhe muzikeeeen

AAAAA MOVE YOUR BODYYYYY

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet