Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Soni Malaj - Te Pelqej Goxha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pelqej Goxha".
3. Video është e këngës "Te Pelqej Goxha", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Te Pelqej Goxha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00zemra ime rreh por at nuk e ke

Ti me fjalet me tundon
Por nje pjes e jotja me fikson
Ka dicka qe nis edhe nuk mbaron..

Ref.. 2x-Te pelqej koxha
ti mua mos me vra
se te fus un ne shishe brenda
si shejtan or vlla qendro
larg nga un kete nat
frig nga ty nuk kam.

Dhe pse te shaj te kam prap xhan
me zemren tende une qesh e qaj
por jam me fat edhe pa fat
pse te njoha ate natee..

Ref...2x-Te pelqej koxha
ti mua mos me vra
se te fus une ne shishe
brenda
si shejtan or vlla
qendro larg nga une kete nat
frig nga ty nuk kam

Une e dija ha..ha smund te vija ha ha
buzt e tua ha ha smund ti 3x.shihja

Ref..2x
Fund


Ky tekst u dërgua nga Salije   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet