Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Jeto

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto".
3. Video është e këngës "Jeto", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Jeto  (Feat. Aldo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44

Muzika & Teksti:

Vig Poppa

Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Produksioni:

Xasio Creative

Komente

2 🔥

Featuring

Aldo Bardhi

08/10/2013

2013-10-08T15:00:01+00:00Veç një moment mjafton në jetë
një hap i vetëm ndërron çdo gjë që je,
ne jemi zgjuar kur të tjerët flejnë
jemi të humbur por njëri-tjetrin gjejmë

Rruga është e gjatë kur ecen vetëm
por nganjëherë ndodh që e gjejmë vetveten, vetveten

Më prek, më ndjej, mos më harro
më prek, më ndjej, mos më harro
më prek, më ndjej, mos më harro
mos më harro

REF 3x:
Jeto! Jeto! Jeto!
nuk është vonë
Ti fillo

Veç pakëz shpresë duhet të gjesh
besim në vete duhet të kesh
ne jemi zgjuar kur të tjerët flejnë
jemi të humbur por njëri-tjetrin gjejmë

Rruga është e gjatë kur ecen vetëm
por nganjëherë ndodh që e gjejmë vetveten, vetveten

Më prek, më ndjej, mos më harro
më prek, më ndjej, mos më harro
më prek, më ndjej, mos më harro
mos më harro

REF 4x:
Jeto! Jeto! Jeto!
nuk është vonë
Ti fillo


Ky tekst u dërgua nga  enni72
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet