Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sony NRG - I Feel Crazy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Feel Crazy".
3. Video është e këngës "I Feel Crazy", por nuk këndohet nga Sony NRG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sony NRG - I Feel Crazy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

Asnjë Koment

03/12/2006

2006-12-03T08:05:05+00:00Hey baby i feel crazy
kurè ne syt e saj je vetem ti
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
te harroj

ti sikur ta dije ti sa me mungon
e vetmja qmenduri qe egziston
i vetmi yll ne qjellin tim je ti
shpirt je vetem ti
sikur ta dija un a me mendon
te pakten emrin timè a e kujton
un jam ai i vertet qe doje ti

refrain:

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.

te harroj

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.


Më Shumë Këngë Nga Sony NRG:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet