Audio

Sony Nrg - Baby I Feel Crazy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2013

2013-09-03T09:05:05Hey baby i feel crazy
kurè ne syt e saj je vetem ti
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
te harroj

ti sikur ta dije ti sa me mungon
e vetmja qmenduri qe egziston
i vetmi yll ne qjellin tim je ti
shpirt je vetem ti
sikur ta dija un a me mendon
te pakten emrin timè a e kujton
un jam ai i vertet qe doje ti

refrain:

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.

te harroj

hey baby i feel crazy
kurè ne sytè e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy
po mundohem ty te te harroj
dhe me teper te dua.


Më Shumë Këngë Nga Erson Shabani: