A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Uki - Mall


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  127

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/01/2017

2017-01-16T17:01:41

Music:

Blero

Music & Lyrics:

Uki Latifi

Arrangement:

Prygo

Video Production:

Imagine Films
Sa shume rruge, sa shume rruge qyteti ka
une po du rruges teme prap me t'pa
me ta than t'verteten
sa shume malli m'ka marre

U bo ni kohe
prej kur jom bo qe s'po ma nin
s'po muj mo
cka kom mrena krejt e din
ta kishe dite t'verteten
e jemja ishe kan ti prap

Nese t'shoh, nuk muj mos me t'fol ty
nese t'shoh, nuk muj me kan i forti
se me ty inatin s'muj me majte
as ni her

Ti merri, merri, merri krejt prej meje
zemren teme maje ose theje
se me ty, jo inatin s'muj me majt

Sa pak jete, sa pak jete pa ty kom tash
kurre per ty, kurre mendimet s'mu kan nal
edhe n'anderr ti m'ke dale,
aq shum malli mu m'ka marre

U bo ni kohe
prej kur jom bo qe s'po ma nin
s'po muj mo
cka kom mrena krejt e din
ta kishe dite t'verteten
e jemja ishe kan ti prap

Nese t'shoh, nuk muj mos me t'fol ty
nese t'shoh, nuk muj me kan i forti
se me ty inatin s'muj me majt
as ni her

Ti merri,merri, merri krejt prej meje
zemren teme maje ose theje
se me ty, jo inatin smuj me majt

Nese t'shoh, nuk muj mos me t'fol ty
nese t'shoh, nuk muj me kan i forti
se me ty inatin s'muj me majt
as ni her

Ti merri,merri, merri krejt prej meje
zemren teme maje ose theje
se me ty, jo inatin smuj me majt


Lyrics submited by edonisae-Cards (4)

U krijua nga PrincessE 2018-07-25 20:51:22
edhe n'anderr ti
m'ke dale,
aq shum malli mu
m'ka marre
U krijua nga Gisela 2018-01-20 22:54:22
Ti merri, merri, merri krejt prej meje
zemren teme maje ose theje
se me ty, jo inatin s'muj me majt
U krijua nga Ana 2017-11-24 09:36:25
Sa shume rruge, sa shume rruge qyteti ka
une po du rruges teme prap me t'pa
me ta than t'verteten
sa shume malli m'ka marre...
2017-11-22 23:46:29
Nese t'shoh, nuk muj mos me t'fol ty
nese t'shoh, nuk muj me kan i forti
se me ty inatin s'muj me majt
as ni her

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019