Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparks - ElectroGirl (Feat. T-MC)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref.1x
Kqyre Sa e mir qe je
ElectroGirl
Sexy plus edhe e re
ElectroGirl
Edhe po ma bon me Sy
ElectroGirl
Krejt i kisha bo per ty
ElectroGiirl..

Sparks:

Sa mir po kcen po t'shkon
Trupi yt po me tranon
Thirrem sonte n ' Telefon
Se pa ty nuk po ma dooon
Eh nuk pom shkon as Oraa
E jotja esht Kurora
Po me thirr une vi dhe meniher ty ta Mora

Sa e mir qe ti je ti nuk e din
Sikur ti asnjona nuk o IN
Ke stil sidomos pijen kur te piin
Party all Night me nji ven ti nuk rriin

Zemer ti po me tranon
Para meje ti kur po kalon
Krejt ndjenjat pesh mi qon
Nuk te ndrroj ty me aaskon

Ref.2x
Kqyre Sa e mir qe je
ElectroGirl
Sexy plus edhe e re
ElectroGirl
Edhe po ma bon me Sy
ElectroGirl
Krejt i kisha bo per ty
ElectroGiirl..

T-mc :

Zemer si ti
Hala skom pa
Zemer si ti
Askun nuk ka
Veq kallxom ti qa me bo
Nese don lek une kom hala

Zemer lej ti kta fllesha dalim nShopping e blejm tesha
A pe sheh qysh un u vesha pa Kredit veq me Ca$h-a
Qeshtu kjo puna shkon femnat vin t'reja jon
Secila neve na don po sikur ti nana nuk bon

Je shum Hot je e mir hajde ma ngat se kom deshir
N'krevet me ta ndiii ty eren
(Sparks)
Per Amatera mshele Deren ! Boom

Ref.2x
Kqyre Sa e mir qe je
ElectroGirl
Sexy plus edhe e re
ElectroGirl
Edhe po ma bon me Sy
ElectroGirl
Krejt i kisha bo per ty
ElectroGiirl..

Beat Break ....
.................
...............
...............

Electrogiirl
...
ElectroGiirl
...
ElectroGiirl
...
Eleectro Giiiiirl

(Sparks)
ye ye ye yeyeye yeye
yeyeye ye ye ye ye yeye ye...
Electro Giirl Girl Girl G G G Giirl Gir Girl
Electro Giiiiiiiirl (yeeeeeeyyeaaaaaah)

Ref. 2x
Kqyre Sa e mir qe je
ElectroGirl
Sexy plus edhe e re
ElectroGirl
Edhe po ma bon me Sy
ElectroGirl
Krejt i kisha bo per ty
ElectroGiirl..

Kqyyre sa e mir qe jeeeee:P
ElectroGiirl..
Hahaaa Another Hit
ElectroGiirl..
Sparks T-Mc
ElectroGiirl..
Redpoiint
shyeeeeah
ElectroGiiiiiirl..
(Tiiiiiiishhhhh :P)

END!

Ky tekst u dërgua nga Valtinjashari


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: T-Mc
Publikimi: 09/09/2010


Më Shumë Këngë Nga Sparksi:


Komente 0


Sparks - ElectroGirl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "ElectroGirl".
3. Video është e këngës "ElectroGirl", por nuk këndohet nga Sparks.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.