A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Sparksi - Mamacita  (Feat. Fero)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  186

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2018

2018-05-17T17:00:01

Featuring

Fero


[SPARKSI:]
ej mamasitaa, ej mamasita, ej mamasita
Ah ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa Todo la vida
a je ka tirana a je ka prishtina
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
A je ka Tirana
a je ka Prishtina,

ejejej ajo ka qef kohen me kalu n’ibiza
pushimet me dhurata e surpriza
ajo rolin pe lun si bandita
e thirra e me to dola e pita (2X)
tu chillit en bazen
mamasita po vjen
bashk me shoqe po
kcen
kcen
kcen jajaja(2X)
ajo rrin neper kafiqoo ton ditenn
e ton naten neper disco
tu pi mohito
kerrin e ka benzz benzz benzi benzi
and she like to dance dance danci danci danci
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
a je ka Tirana a je ka Prishtina

[SPARKSI X FERO:]
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje

[FERO:]
(Aa)I'm f**king b*tch and
you know that
e din qe jom i flliqt and she know that
Dancing on my dick yeah she love that
Is only me running and city know that
tash po du me fol per ni tem serioze
un dola me to e ajo o shum misterioze aa
ja dhash dy gram e mshitet mafioze
kta repera lypin beef un me kta po luj veq qoke
i thash asaj me ardh se nuk ish vet po ish me shoqe
ata e kom paciente e banesen barnatore aa
been the gangster is the same
Zemer jom tu ardh pom shkrun mu vanesa
Dhipin ton e thirri veq kur tbohet full banesa
Yeah Im flexing ninstagram i shtina krejt kto tesksta
Me 12 vjet jom kon gipser shum gips permi banesa..Uzi kap per pantolla nqytet shum mir um kan pa leprat
(2X) Mar MD mar MD aha
Pom lipin tu e lipi aha
Mu kan ngri kejt filqit aha
veq me thy un po vi aha

FERO:
shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti MAMACITAAAA
menyra qysh pe sill oo
menyra qysh pom sill MAMACITAAAA

SPARKSI:

shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti MAMACITAAAA
menyra qysh pe sill edhe
menyra qysh pom sill MAMACITAAAA

SPARKSI:

Ah ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa Todo la vida
a je ka Tirana a je ka Prishtina
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
A je ka Tirana
a je ka Prishtina,

[SPARKSI X FERO:]
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje


Ky tekst u dërgua nga ledrii vulaaaaa   diona   deacahaniKartolina (8)

U krijua nga Natalia 2018-05-25 21:22:45
ajo rrin neper kafiqoo ton ditenn
e ton naten neper disco
tu pi mohito
2018-05-25 12:38:50
tash po du me fol
per ni tem serioze un
dola me to e ajo o shum misterioze
U krijua nga feromen 2018-05-22 21:35:34
i thash asaj me ardh
se nuk ish vet
po ish me shoqe
ata e kom paciente e
banesen barnatore a a
U krijua nga migena 2018-05-22 15:11:34
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
To ro la vida
a je ka tirana a je ka prishtina
U krijua nga Alles baba 2018-05-20 01:25:26
Ja dhash dy gram e mshitet mafioze
U krijua nga anuar abazi 2018-05-19 08:33:38
Ata e Kom paciente
E banesen barnatore
U krijua nga gens 2018-05-18 20:59:49
tu chillit en bazen
mamasita po vjen
bashk me shoqe po
kcen
kcen
kcen jajaja
U krijua nga diona 2018-05-17 20:44:32
a o qyky sparksi ajajaj
qaty bashk me feron ajajje
a o qyky sparksi ajaje
qaty bashk me feron ajajje
a o qyky sparksi ajajeee
qaty bashk me feron ajajee

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019