Më mbaj mend (për 1 muaj)


Specialisti - Palmen Aus Plastic

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Palmen Aus Plastic".
3. Video është e këngës "Palmen Aus Plastic", por nuk këndohet nga Specialisti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Specialisti - Palmen Aus Plastic  (Feat. Readi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Readi

03/12/2017

2017-12-03T19:00:18+00:00Specialisti:
-Summer, neper n'kulmat e qytetit tem pina marijuana
-Benzi i ri fresh zemer hala nuk ka targa

-1000 demo ntelefon tkallzon ty kariera
-sot jena tok neser jena milionera
-krejt jem me kerra, kqyri yjet n'qjell
-liri per krejt dostat qe mrena jon mshel

-hala rrina n'hood,zona esht e jona
-ekipen e meldhum, me kalu nuk i lajna
-bota jem so real osht e bome me plastik
-thirre HGA man hala on the first league

-m'bjen konflleksa, krosante n'krevet e sem len mue
me tjeter zgjidhje
-bojna zhurem ton naten me to, mengjes marum ankesa t'kojshive

Ref:
Vi me djem t mi, kur doni me dhez e me mrri
Ju gjujna benziin, e ju dhezum ma shum G
tri kurva i majnaaa,me bo della en nat man
hala rri tu pi weed, boten teme si plastik

Readi:

O tu m'prit njana
Me shku me marr me benz
S'ish vet,me dy shoqe t'sajna

3 kurva 3 killa 3 maska

Jo Tony Montana po Tony Albana une jom
Plot Mariuana pina nballkon
ZOT shtomi krejt tmirat qe si kom
1000 thirrje ntelefon,
telefoni eksplodon...

Skena pare me thas
Kena pare mu knaq
Pse? Pse po tvjen inat
Ti sdin mu knaq edhe mi pas
Pse? Pse po tvjen inat...

Hej alta, was ist los Alta
Kejt ekipa kyqjet e kallta
Kejt ekipa faktap A
Per kto sene na kem medale t'arta

Bridge X2:
-Summer, neper nkulmat e qytetit tem pina marijuana

3 kurva 3 killa 3 maskaa

Ref:
Vi me djem t mi, kur doni me dhez e me mrri
Ju gjujna benziin, e ju dhezum ma shum G
tri kurva i majnaaa,me bo della en nat man
hala rri tu pi weed, boten teme si plastik


Ky tekst u dërgua nga Festtimx
Më Shumë Këngë Nga Specialisti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet