Më mbaj mend (për 1 muaj)


Spirit Voice - Cokollata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cokollata".
3. Video është e këngës "Cokollata", por nuk këndohet nga Spirit Voice.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Spirit Voice - Cokollata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Auto Hits"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Soni Malaj

Featuring

Elia Zaharia

Featuring

Dorina Tiko

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cokollata" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Poni - Cokollata

Çokollata,zemër të kam sjellë
Çokollata,të ëmbla me lajthi
Se të dua dhe ti mirë ta dish
Se të dua,zemër vetëm ty

Well,that girl she on top,on top ruled the world
She really,really got me confusing
While moving down down so cute

Oh la la,thinking of the things we do
Me more than you again
So she got me saying
Don-don digi digi don don digi digi don don,oh life
Don-don digi digi don don digi digi don don,you're mine
This girl is looking fine

Mima Kastrati - Cokollata

E ki shpirtin ne fyt ne mes nesh s ka te dyt me thuaj pse me je kaq i embel gjith sheqer je ti Ref.. Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty Ref ..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty per ty jetoj .Embel me buzeqesh zemren time ke vesh te dua ti puthi buzet e tua puthje marr nga ti Ref x4..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihet ashiqare vdes une per ty per ty jetoj

Antre - Cokollata

Do te rrembej ty si pirati se nga tymi kur e hapi dhe pa gjum me iki nata je e mir si Cokolllata.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita

Ne nje ishull te vetmuar te bej be kam per te quar tjeter nuk te prek me duar shum larg teje kam sa kam duruar.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

Sa te holl ti e ke belin permi flok e hudh mantelin me ata sy si magjistare zemren time ma more fare.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

4 x Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.
Më Shumë Këngë Nga Spirit Voice:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet