A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Stealth - Gango  (Feat. Cozman & Vinz)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

12/10/2018

2018-10-12T13:00:00

Featuring

Cozman

Featuring

Vinz


Chorus Stealth:
Eyy, They dont wanna war no more
They dont wana Bang Bang for the Gango.
Skena enemies no more, on road te tan jeni fallco.
All them pussies do is talk, man i play no jokes, n'ambulanco
Sa her ju kena than oh lord, you dont want no smoke with the Gango.

Verse, Vinz:
My Shqipez jan t'eger, they're panicking.
Neper rrug kto nuk lujn sikur manekin.
Shqipez jan n'pun, neper rrug lujn packages.
Dojn luft? My shqipez jan Savages.

Don mi mat Forcat, Llafet jan t'kota.
Dojn beef? Bjeri tan dostat.
Shqipez So lit, Bando top shotter.
Gango so big, e vogel osht bota.
HB my team Mafiosa.
Shqipez make hits si me kan Cosa Nostra.
Naten s'mujn me dal, se naten dalin Dogzat.
Nese ka nevoj, Djeg Makinen edhe Rrobat.
BS & HB, My Shqipez Crazy.
Smoking Gelato, Gango so Wavey.
Tu leviz pako, puna osht Daily.
Leku po vjen but it never changed me.

Chorus Stealth:
Eyy, They dont wanna war no more
They dont wana Bang Bang for the Gango.
Skena enemies no more, on road te tan jeni fallco.
All them pussies do is talk, man i play no jokes, n'ambulanco
Sa her ju kena than oh lord, you dont want no smoke with the Gango.

Verse Cozman:
I dont really hate you.
Just dont really like you.
Krejt e din whats the crew.
Ju thehet qafa, pussies, when we come through
Hellbanianz, Cozman BS.
Is the gango, deri sa vdes
E nese Dikush don naj ngatrres.
E dini ku na gjeni, osht veq ni address.
Gocat all naked, Jo nuk i du vesh.
Gango jan happy, Gjithmon rrin vetem tu qesh.
Riding on your dream whip.
Fucking on your dream bi**h.
Skam Koh per ju snitches.
Ju baj me stitches.
Alot of bi**hes.

Chorus Stealth:
Eyy, They dont wanna war no more
They dont wana Bang Bang for the Gango.
Skena enemies no more, on road te tan jeni fallco.
All them pussies do is talk, man i play no jokes, n'ambulanco
Sa her ju kena than oh lord, you dont want no smoke with the Gango.

Verse Stealth:
Ca din ato per kto pun?
Ca din ato per kto rrug?
Ca din ato per kto Real Shqipez?
Sdini sen rrini urt
Kur sdi me ec rrini ult.
Kur sdi me shkrep pse pe mush.
Kujto me fjal ti po mtut??
Jam i pergatit per kit Luft
They dont wana Lack and Lose!
Man, squeeze back and Shoot.
Man, Ring Ring, Alo Alo.
Do not get man Confused.

Chorus Stealth:
Eyy, They dont wanna war no more
They dont wana Bang Bang for the Gango.
Skena enemies no more, on road te tan jeni fallco.
All them pussies do is talk, man i play no jokes, n'ambulanco
Sa her ju kena than oh lord, you dont want no smoke with the Gango.


Ky tekst u dërgua nga RomiKartolina (4)

U krijua nga Gazmend 2019-06-09 16:50:25
Gango deri sa vdes
E nëse dikush
don naj ngatrres
E dini ku na gjeni
Osht veq ni adres
U krijua nga Gaziiii 2019-06-09 16:47:26
Krejt e din what's the crew
Ju thehet qafa, pussies
When we come through
2019-03-31 15:46:10
I don't really hate you
Just don't really like you
2018-10-20 19:48:01
Ça din ato për kto punë?
Ça din ato për kto rrugë?
Ça din ato për kto Real Shqipez?
S'dini sen! Rrini urtë!

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019