Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Sa E Shtrenjte Eshte Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  31

Mua, asnjëherë nuk do të më harrosh
Mua, gjithmonë do të më kujtosh
Sepse ti dhe unë
Ishim vërtet dashuria (2x)
Hej, tradhëtove ëndrrat e tua
Hej, tradhëtove ndjenjat e tua
Për një çast harrove
Sa e shtrenjtë është dashuria
Mua, në çdo mendim do të më lexosh
Mua, në të gjitha yjet do të më shikosh
Sepse ti dhe unë
Ishim vërtet dashuria (2x)
Hej, tradhëtove ëndrrat e tua
Hej, tradhëtove ndjenjat e tua
Për një çast harrove
Sa e shtrenjtë është dashuria
Hej, tradhëtove ëndrrat e tua
Hej, tradhëtove ndjenjat e mia
Për një çast harrove
Sa e shtrenjtë është dashuria
Endri Prifti & Stefi Prifti
Publikimi: 09/12/2010
Muzika: Endri Prifti
Teksti: Endri Prifti
Orkestrimi: Genti Lako


Stefi Prifti & Endri Prifti - Sa E Shtrenjte Eshte Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Shtrenjte Eshte Dashuria".
3. Video është e këngës "Sa E Shtrenjte Eshte Dashuria", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0