Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Ti rri e ndrojtur,
Si e porsazbritur prej ndonje endrre.
Perpiqesh ti vidhesh
veshtrimit tim.

Liqen i fshehur,
Nen zambak uji shikimi yt
Mes syve mister,plot emocion.

Ref:
Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Do ta kuptoje valle sa te dua,
Nuk e di.

Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Mundimin dhe endrrat e tyre,
t'i falja ty.

Te them te dua,
Ti jo s'me le,Te gjej nje cast.
E larget je si nje yll,
dhe pse je prane.

Ne netet e gjata,
Per ty mendoj une kam kaq kohe.
Per buzet,floket, per ty,
Qe me mungon.

Ref:
Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Do ta kuptoje valle sa te dua,
Nuk e di.

Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Mundimin dhe endrrat e tyre,
t'i falja ty.

Se ti je, je ti ajo qe me mundon,
Vetem me thuaj endrra ime,
a te te pres apo te shkoj

Se ti je, je ti ajo qe me gezon,
Netet e mia si rruaza,
Mblidhen gjerdan,
Per ty mendoj.

Ref:
Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Do ta kuptoje valle sa te dua,
Nuk e di.

Sikur t'i mblidhja gjithe netet,
Si rruaza ne nje gjerdan,
Mundimin dhe endrrat e tyre,
t'i falja ty.


Stefi Prifti & Endri Prifti - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0