Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Brahimllari - Kjo Natë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Cfarë ofron këtë natë
Verë apo konjak
Më pak cmenduri…

Më shtrengo më pranë
Ti si nje diamant
Ata kane zili

Hej kur më puth ti
Kur më prek ti
Gjithë ëndrrat që shikoj
Ty ti dhuroj

Sonte nata e gjatë do digjet flakë
Më beso ti.
Sonte zemrën ta fal jo mos u ndal
Ti fort më shtrëngoNuk kemi video për këtë këngë.
Estela Brahimllari - Kjo Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Natë".
3. Video është e këngës "Kjo Natë", por nuk këndohet nga Estela Brahimllari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stela Brahimllari:


Komente 0