Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Step By Step - My Party

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Party".
3. Video është e këngës "My Party", por nuk këndohet nga Step By Step.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Step By Step - My Party  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Orkestrimi:

Gjavid Hajdari

Teksti:

Shkumbin Hoxha

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Dridhu, Dridhu"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005

Komente

Asnjë Koment

11/11/2005

2005-11-10T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Party" kënduar nga Step By Step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Life Soldier. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ARTHUR:

Yoo du me repovat du mu kan Icon qet nat
Intenziteti trupit me mu thyp 100 vat
Prezenca jem e bon nxehte nin veten ma leht
S'nin monotoni edhe nese nclub je vet
Dej n'mengjes n'club e maj nonstop open deren
Ndihesh higher me nevenese na kupton mir vleren
Loqk tjap trip me afatja fusum fly per ni nat
E formojm ni eklips naltteton mesin me goj hapt
Ta boj shake thet asssa ma shum ntakt me bass
Ti mdridhesh mu perpara un i qoj durt permas
Put ya handz up vlen kur jem veq na nclub
Nese keni qef mu nxeh na ja bajm play prap
U bane bajat pussy secilen her gjith njejt
Nuk pot shitetkopjom mu tkushton ma shtrejt
E djegi micron me flowjom i lindun per show
I thom vetit 1sh se e kam TLG nkrah you know

Refren- LIFE SOLDIER

This is my party we takin over this banger
Represent my hood TLG for ever
I make the rules Everywere I go
This is my show all bitchez scream no no

N'club prezent Life SoldierArthur me plot dosta
Po hupin vetdijet se tripi jon osht si narkoza
Atmosferën e dhezi si mu kon n'fuckin' Joint
N'secilin club i flakt po m'kontrollojn n'checkpoint
Tripovatu me mu sonte leji problemet te shpia
Kur m'shohin chikat e babit bërtasin Ouuu MaMa Mia
S'jom elegant i vesht ama prap kom oferta
M'lutin ma shum se 1 ausllander me letra yeaa
Mos u kthe n'shpi honney edhe nese t'thirr mami
Telefonin mos ja qel po shkruja SMS OK ANI
Se JA JA JA JASHTTT ndalohet hyrja për fmi
Shake The Body bejbe si ato n'Arabiii
Krejt femnat rreth e rrotull afër meje du mi pa
Ndaq qika ndaq gra mosha s'ka lidhje kurgjo
Jom n'disponim 100 % i gatshëm për argtim
Pot Dokna menemadh hëëë ska dyshim yeapp

Refren- LIFE SOLDIER

This is my party we takin over this banger
Represent my hood TLG for ever
I make the rules Everywere I go
This is my show all bitchez scream no no

Yo lshoni lights po du pak drit me rap-it
Pi llaki total sa që rimat dojn me mi grabit

Tripat i ndrroj sikur t'mrenshmet femnat
Ama i kom anonim e qata s'ja u di as emrat

Jom super trip homie ja njeki hapat trendit
Qdo femen don mu bo zonja e 1 e presidentit

Vazhdoni pritni n'ren se dera s'po ju nxen yo
S'du tollovi bitchezz po afronu ma slow

Po shoh shum pussys tu kcy permi dancfloor
U kall club-i per dalje perdoret emergency door

Kom licens n'hip hop ta rrotlloj clubin si top
Për inatgji STOP ju msheli e ju qeli si lloptop

Refren- LIFE SOLDIER

This is my party we takin over this banger
Represent my hood TLG for ever
I make the rules Everywere I go
This is my show all bitchez scream no noKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet