Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

.Mama hey mama..

Vers 1

Hey Mama per ty ,u gjithmon me merr malli
hey Mama sot fale teje jam i pari
e di qe n'kte moment une sjam me ty
por ta dish gjithmon me shpirt mu m'ke aty

Sa here me ke dasht sa here ma ke fal
prap per mu ke qene aty
ndoshta ndonje fjale ndoshta ndonje cast
edhe t'ka merzit

Ti prap se prap duhet ta dish
qe kam bo gabime e di
por te me falesh serisht
te kam zemer te kam shpirt

Refren

Mfal Mam sa here t'kam bo me qajt
Mfal Mam qe shume momente dot s'ti dhashe
une e di qe je mbretresha ime je
jo jo askush vendin tend jo nuk e ze

Vers 2

Dashnia per ty s'blehet me dollar
jam krenar per ty ti je the best Mama
nete pa gjum per ty dhe ti kurre nuk u nale
edhe pse une djal i keq e bej jeten dale ku t'dale
tani e korr suksesin
esht menyra e kultures qe me dhe ti
qe athere nuk e kam gjet kurre prej verteti
dashnin si ma ledhatoje koken ti Ma

Sa here me ke dasht sa here ma ke fal
prap per mu ke qene aty
ndoshta ndonje fjale ndoshta ndonje cast
edhe t'ka merzit

Ti prap se prap duhet ta dish
qe kam bo gabime e di
por te me falesh serisht
te kam zemer te kam shpirt

Refren x2

Mfal Mam sa here t'kam bo me qajt
Mfal Mam qe shume momente dot s'ti dhashe
une e di qe je mbretresha ime je
jo jo askush vendin tend jo nuk e ze.
Stine
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/03/2017


Stine - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0