Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sting - Lazarus Heart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lazarus Heart".
3. Video është e këngës "Lazarus Heart", por nuk këndohet nga Sting.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sting - Lazarus Heart  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00He looked beneath his shirt today
There was a wound in his flesh so deep and wide
From the wound a lovely flower grew
From somewhere deep inside
He turned around to face his mother
To show her the wound in his breast that burned like a brand
But the sword that cut him open
Was the sword in his mother's hand

Every day another miracle
Only death will tear us apart
To sacrifice a life for yours
I'd be the blood of the Lazarus heart
The blood of the Lazarus heart

Though the sword was his protection
The wound itself would give him power
The power to remake himself at the time of his darkest hour
She said the wound would give him courage and pain
The kind of pain that you can't hide
From the wound a lovely flower grew
From somewhere deep inside

Every day another miracle
Only death will keep us apart
To sacrifice a life for yours
I'd be the blood of the Lazarus heart
The blood of the Lazarus heart

Birds on the roof of my mother's house
I've no stones that chase them away
Birds on the roof of my mother's house
Will sit on my roof some day
They fly at the window, they fly at the door
Where does she get the strength to fight them anymore
She counts all her children as a shield against the pain
Lifts her eyes to the sky like a flower in the rain

Every day another miracle
Only death will keep us apart
To sacrifice a life for yours
I'd be the blood of the Lazarus heart
The blood of the Lazarus heart


Më Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet