Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sting - Power's Out  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Power's Out" kënduar nga Sting.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nicole Scherzinger. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Now lay, now lay, lay, lay
Now lay, (oh oh oh), Now lay
Lay, lay, lay

I got a shoulder built for you
Just in case you need it to lean on
These hands I have are for you
Just in case you need help to hold on

The world is just a super sized merry go around
Sometimes your finger loose their grip, we all fall down

Don't sit there in the dark
Don't worry your heart
Everything will be fine
If trees fall on your power line

If your wills turn strong
You will always have a home
If your power's out
If the light turn dark
You can stay here in my heart
If your power's out

My food is yours
Take all you want
My bed is yours
Steep all you wantMë Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...