A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stonehenge

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Stonehenge është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Shtator 2019, Stonehenge publikon videoklipin "Un Jom Stone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

Slim

Betim

EMG

Kamikazo

Lil Erdi

Luxhi

Last Daddy

Tonchee

Genzzo


Tags: Stonehenge

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019