A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stresi - My Queen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2014

2014-08-16T13:59:17

Refreni:

I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:

i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje
I thom ti je gjumi e un jom ondrra
ti je shpirti e un jom zemra
ti je dielli e un jom drita
ti je femna qe per shum vjet e prita
Edhe boten mema fal une prap do vuj
kur e di se dora jote mban unaz te huj
kujtoj buzt e tuja e pyti veten
athu mrrejte ti a une e rrejta veten

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:
Ditet jan shekuj kur me ty nuk jam
netet jan vite kur afer stkam
oret naj muaj kur zonin nuk ta ni
minutat jan jav kur syt nuk ti fshi
Edhe boten mema fal une prap do vuj
kur e di se dora jote mban unaz te huj
kujtoj buzt e tuja e pyti veten
athu mrrejte ti a une e rrejta veten
E puthi qiellin falenderoj ZOTIN
lutna per to se per to e derdhi lotin
HAPPY BIRTHDAY BOTA IME
HAPPY BIRTHDAY TI JE PRINCESHA IME
No no no panic permas kom shum trafic
BADBOY for life e per rap jam MECHANIC
GANGSTA LOVE se ndryshe nuk di
stresinjo in love WOOW ska mundsi

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:
Femnat e bukra ato krejt martohen
e djemt e bukur jon gay
you know what it is
yau pritem vetem pak pritem vetem pak
Vi un te ti e kalojna naten bashk
pritem vetem pak pritem vetem pak
vi un te ti e kalojna naten bashk

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje


Ky tekst u dërgua nga enis_latifiKartolina (1)

U krijua nga DONJETA. K. 2017-02-20 17:11:46
I thom ti je yll deti
Se qielli ka shumë
Princi n'tokë
për ty zemër jom unë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019