A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Stresi - Mos Ma Luni Gocen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  188

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2015

2015-11-22T21:48:54

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015


UU.. sdi pse tgjith tensionohen , mkan inat impresionohen
Skan asgjo me ca krenohen , ashtu si un tkam ty
UU.. a a atak tzemres , da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez ,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh , dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon

Ref:2x
Halooo , mos ma luni gocen
Per muuu , ajo e ka gjithe boten
Kujdes , mos e merr me stres
I hap vetes stressss.

Buuu... sdi pse tgjith modestohen
sa her po mshohin imponohen
ata vetem rrin edhe menohen
ama un jam gjithmon me ty

UU.. a a atak tzemres , da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez ,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh , dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon

Ref:4x
Halooo , mos ma luni gocen
Per muuu , ajo e ka gjithe boten
Kujdes , mos e merr me stres
I hap vetes stressss.


Ky tekst u dërgua nga ReiKlKartolina (1)

U krijua nga luka 2017-12-16 18:48:30
Halooo , mos ma luni gocen
Per muuu , ajo e ka gjithe boten
Kujdes , mos e merr me stres
I hap vetes stressss.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019