Live Video

Top 200

Stresi - Te Du Mom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  92

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/10/2018

2018-10-14T17:45:11

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018
E shtrenjta ime,
puthjet e tua m'kan bo mu artist
Yeah..
Eshte Djali jot

A e din se jeta fillon duke u zgju
e dashuru me ftyren e nanes
Cdo Dashuri lind dhe perfundon aty
Mos e harro kurr fryren e nanes.

Eshte Personi vetem ne kte bot
qe te don hala pa t'pa
esht dora qe tund djepin
krejt boten n’dor e ka.

Germo n’zemren e cdo gruje
Se do gjesh nje non
Se n’prerin e xhdo none
Kan shku burrat per vatan.

An e mban krejt ku jan
Amanetin mos me lon
Kta djemt e mamit
ka ni her gabojn rend.

Sa sa E sa net pa gjum
I ka kalu ajo per ty
E tash lotet
Jan bo Lum

Nuk t’sho po t’kujtoj
Nuk t’kam po s’te harroj
Nuk do flej do menoj
Se per ty do jetoj
Yeah

E jo mom
Ti je dashuria me e madhe qe kam
Sa her i merzit jam, ty tkam pran
E ket jet ti ma ke dhon
Te du mom

Duje nonen respektoje
Edhe besom qe ke me dek i lumtur
Sa e ki se sa se ki mo gjysma jote majt esht e humbur
Kjo shkon per krejt ata
Qe madje fjalen nen nuk e njohin
E per krejt ata qe moti nuk e shohin
Se mrena zemres tem un i kam te tana
I fala krejt cka pata
vec dashnis qe mdha nana

Per ty krejta i boj
Fjalen nen se harroj
Vetem tlumtur t shikoj
Bad boys 4-life
Per ty non un po knoj

Ref.

Kartolina (9)

2019-03-08 22:31:09
Ti je dashuria
më e madhe që kam
Sa herë i mërzit jam
Ty t'kam pranë
E kët jet ti ma ke dhon
Të du mom!
2018-12-02 11:19:58
I fala krejt çka pata
Veç dashnisë që m'dha nana
2018-11-20 18:04:40
E shtrenjta ime
Puthjet e tua
M'kan bo mu artist
2018-11-20 17:47:03
Duje nonën, respektoje
Edhe besom që ke me dek i lumtur
Sa e ki, se sa s'e ki mo
gjysma jote majt është e humbur
2018-11-06 08:39:36
Kët jetë
ti ma ke dhon
Të du mom
2018-11-06 08:36:27
Nuk t'shoh, po t'kujtoj
Nuk t'kam, po s't'harroj
Nuk do flej, do mendoj
Se për ty do jetoj
Se për ty do jetoj
2018-10-19 11:48:43
A e din se jeta fillon
duke u zgju e dashuru
me ftyrën e nanës
Çdo Dashuri lind
dhe përfundon aty
2018-10-17 13:52:02
Të du mam
Ti je dashuria ime
e madhe që kam
Sa herë i mbyll sytë
t'kam pranë
2018-10-14 22:27:10
Është personi i vetëm
në ktë botë
që të don hala pa t'pa
Është dora që tund djepin
krejt botën n’dorë e ka.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...