Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Stresi - A T'ka Marr Malli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'ka Marr Malli".
3. Video është e këngës "A T'ka Marr Malli", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - A T'ka Marr Malli  (Feat. Melissa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

Featuring

Melissa

20/08/2020

2020-08-20T17:02:14+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A T'ka Marr Malli" kënduar nga Stresi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A T'ka Marr Malli".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Donjeta Gashi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

a te ka marr malli ndonjeher per mu
a te shkon ndonjeher mendja mem taku
a te ka marr malli per kta syt e mi
a po qaj un kot qe sjam me ty
a ti me ke harru qaq keq kem kalu
qastet me te mira i ke pas me mu 2x

doli tash nje tjeter
qenka shum ma me rendesi
dashuria ime ska ma vler per ty

a me ke desht mua apo emrin tim
qe te njejtin emer more ne perqafim 2x

a ti me ke harru qaq keq kem kalu
qastet me te mira i ke pas me mu 4xMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet