Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Ish - Out Of My Mind Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15Stresi:
It's BB4l
Krejt tjetër sen krejt tjetër life
E kan rrit mendjen e kan çu zonin
Jon bashku krejt hijenat
Dojn me rrzu krejt luanin
Me 1.5 cash indo
Look me ndor
Lek anej knej hiç pa prek sen me dor
I kom do puntor
Qethi çdo dy jav si me rra bor
Policis i kom ik gjith se s'i kom pas fake atletet mbeta tu i ndrru shtetet
Që sa vjet n'arrati ama hiç spo ma nin
Edhe ropt ja kom ** tu bo pare n Angli
Jeta jem o problem kshu që ski ça me ndryshu jo
I don't really give a fu** right now
Se me veti i kom do bro


Ky tekst u dërgua nga @aleksa_08.05Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2021


Stresi & Ish - Out Of My Mind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Out Of My Mind".
3. Video është e këngës "Out Of My Mind", por nuk këndohet nga Stresi & Ish.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0