Më mbaj mend (për 1 muaj)

Strongi - Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

jeee strong recordss jeaa


hu edhe 5 muj ppom doket
si 500 vjet se di ike shpejt
u largove ne gurbet
zonin kur ta ni mu trupi
um terqethet po kur foli une me ty
malli mu um heket
shum kom kujtime
me kujtime une jetoj
se u rrita si jetim
e per ty loti mpikoj
edhe pse ti ske nkosov
qe shum vjet
malli mka marr per ty qe 16 vjet
po apet e maj veten se
e di qi je dikund
po apet ki mu kthy
e ki me pas qat kanun
fmija i la shum tri
e baba tu ka plak
ishalla lirohesh ma shpejt
ishalla ki nafak
17 vjet i bona un per ty tu u menu
gabimet qe i bone ishalla
zoti mi fal mu
sen tjeter sjom ka du
veq ngat teje mu afru
po du mu bo bashk
e ni jet tre me jetu

ref:


Ky tekst u dërgua nga EdonStrongi
Publikimi: 12/09/2009


Strongi - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Strongi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Strongi:


Komente 1