Suad Zulbeari
Suad Zulbeari
Suad Zulbeari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne tallava
Suad Zulbeari është këngëtar i njohur. Më datë 18 Maj 2017, Suad Zulbeari publikon videoklipin "Je Per Mua".

Më datë 18 Dhjetor 2018, Suad Zulbeari publikon videoklipin "Ti E Di". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Adis Ismaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0