Suela Sokoli Poezi
Suela Sokoli

Tema: Poezi Dashurie


Dashuri E Gabuar

te doja me shum se c'do gje tjeter
por tani me s'te dua
se me tradhetove u talle me mua
te desha me gjith shpirt
te desha me gjith zemer
por ti sme deshe mua
zgjodhe tjeter femer
Mebere te vuaj pastaj u largove
qe une tu te doja ti nuk me besove
Tani jam penduar dhe e pyes veten
pse me nje njeri si ti desha ta lidh jeten
Tani e kam kuptuar njeher e pergjithmone
ishte nje gabim
DASHURIA JONE

- Poezi nga Suela Sokoli


- U dërgua nga Suela Sokoli -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 4