A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sulo Braçaj - Ah Moj Djaleri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  3

30/12/2016

2016-12-30T17:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Moj Djaleri" kënduar nga Sulo Braçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sulo Braçaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018