Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Lamtumire Mesuese

Sot Ti Largohesh Nga Ne
Te Gjithe Me Lot Ne Sy
Sa Shume Jemi Duke U Merzitur
Mesuese Per Ty

Mesuese E Dashur
Kurr Nuk Do Te Harroj
Keshillat Qe Na Dhe
Me Mall Do Ti Kujtoj
Ndaj Sot Do Te Themi
Lamtumire
Mesueses Son Me Te Mire

Me Te Miren Mesuesen Ton
Me Mall Ne Zemer Do Ta Kujtojme
Ne Fotografi Me Lot Ne Sy Do Ta Shikojme
Mesuesen Tone Te Dashur
Ter Jeten Do Ta Lavderojm

- poezi nga Sumea Limani


- Poezia u dërgua nga Sumea Limoni -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  207


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet