Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - An Infinity To Suffer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

The grey sea
And the long black land
And all the darkness I was plunged in
In eternity, whose end no eye can reach
On the steadfast rock of immortality

An infinity to suffer
Suffer

Sands of destiny
And widely open plains
In my majesty
Whose grandeur no might can stand
All the energies I was spinning in
On the spaceless chaos of infinity

I am an aura of light
Embracingly shadow
I am the truth becoming gore
Possessing flesh and soul
Destroying the pain

Suffer!Publikimi: 22/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente 0


Syrgjyn - An Infinity To Suffer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "An Infinity To Suffer".
3. Video është e këngës "An Infinity To Suffer", por nuk këndohet nga Syrgjyn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.