Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sytë - Venus Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I love your ginger hair
And the way you like to wear it
Oh, Venus

I love your chocolate eyes
And the way they mesmerize me
Oh, Venus
Everyone's an enemy
But she only confides in me
I'm special to Venus
I don't know her sign
But I'm thankful that she's mine
My angel

O-o-oh Venus
Can you feel it?
O-o-oh Venus

I love you

She's beauty and she's grace
But she shits all over the place
Oh, my Venus
I hope she understands
That I'll clear the Earth for her
I'd do anything for Venus
I'm sorry that I yell at you
I just wanna tell you
I'm sorry, forgive me
You came to me with traumas

That we smoothed out together
We made it

O-o-oh Venus
Can you feel it?
O-o-oh Venus
I love you
O-o-oh Venus
Can you believe it?
We were meant to be
Sytë
Publikimi: 20/03/2020


Sytë - Venus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Venus".
3. Video është e këngës "Venus", por nuk këndohet nga Sytë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sytë:


Komente 0