Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - Kings On Set

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kings On Set".
3. Video është e këngës "Kings On Set", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - Kings On Set  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Kings On Set Ringtone by T.I. Complimentary "Kings On Set"
Ringtone Kings On Set Ringtone by T.I.

[Hook:]
Hey boy you know it when you see it
Them G'z on deck
Them bi*ches at attention when the kings on set
Niggah come in with that flex and jump up out and get checked
It ain't no disrespectin' when the king on set
40 cal in a tech f*ck around and get wet
You better hit the deck when the king on set
Hey hey we got them G'z on deck
Hey and hit the deck when the king on set

[T.I.:]
Slap a slug on me mac 11 in tha bubble coat
I'm chyllen' with tha homie what tha f*ck you startin' trouble fo'
Hey first you tried to tell em homie this ain' what you lookin fo'
Cause once we start to let em go yo a*s they gon' be lookin fo'
Don't know what he took us fo'
Never been a pu*sy so I don't know what they yellin'
screamin' fussin' cause he pushin' fo'
I ain't fen to talk let em walk like it's all good
Catch him slippin' in the parkin' lot and then it's all good
Got a couple glocks and a mask in the glove box
He come out the club and his a*s get seen
Now I'm linked out the window with the beam on set
Made up my mind I'm a kill him when I see him no sweat
Make a bet I ain' gon' put his monkey a*s on a shelf
And I don't need nobody help cause I can do this shit myself
In a triple black chevy ride low key step
I hope this nigga ready cause he gon' see death

[Hook:]
Hey boy you know it when you see it
Them G'z on deck
Them bi*ches at attention when the kings on set
Niggah come in with that flex and jump up out and get checked
It ain't no disrespectin' when the king on set
40 cal in a tech f*ck around and get wet
You better hit tha deck when the king on set
Hey hey we got them G'z on deck
Hey and hit the deck when the king on set

[B.G.:]
Now these niggahs better move when the G'z comin' through
Never be afraid to shoot when you see them near you
All fellas in my crew ain' no tellin' my crew
Choppa' city grand hustle is what they yellin' in my crew
I'm a veteran in tha crew livin' legend in tha crew
I keep that desert eagle lethal weapon plus two
We gon' beef what it do
And you know that I'm a ride
We can do it right here or we can take it outside
Every day is homicide couple of bodies every night
We got half the population murder rate still rise
Ay' bullets still fly write his name on tha wall
I ain't even gotta do it I got goons on call
I'm a beast I'm a dog you a bi*ch you a fraud
I'm a ride I'm a G' you a snitch you a fraud
If you want it you can get it hit him all up in his neck
And his head and his chest make sure that nigga wet deck

[Hook:]
Hey boy you know it when you see it
Them G'z on deck
Them bi*ches at attention when the kings on set
Niggah come in with that flex and jump up out and get checked
It ain't no disrespectin' when the king on set
40 cal in a tech f*ck around and get wet
You better hit tha deck when the king on set
Hey hey we got them G'z on deck
Hey and hit the deck when the king on set

[T.I.:]
Call me triple OG pu*sy nigga gon see
You come with that disrespect and you know what it gon be
Call me triple OG pu*sy nigga gon see
You come in with that hatin you know what it gon be
Call me triple OG pu*sy nigga gon see
You come in with that flex and you know what it gon be
Hit his a*s up, hey hit his a*s up
Just shoot him let the paramedics get his a*s up

[B.G.:]
You f*ck with tip, f*ck with me
Bust at him you bust at me
We comin' 100 deep it's gonna get ugly

You f*ck with tip, f*ck with me
Bust at him you bust at me
We comin' 100 deep it's gonna get ugly

You f*ck with tip, f*ck with me
Bust at him you bust at me
We comin' 100 deep it's gonna get ugly

Chop his a*s up
Chop his a*s up
Chop his a*s up
Chop his a*s up

[Hook:]
Hey boy you know it when you see it
Them G'z on deck
Them bi*ches at attention when the kings on set
Niggah come in with that flex and jump up out and get checked
It ain't no disrespectin' when the king on set
40 cal in a tech f*ck around and get wet
You better hit tha deck when the king on set
Hey hey we got them G'z on deck
Hey and hit the deck when the king on set


Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet