Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - Porn Star

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Porn Star".
3. Video është e këngës "Porn Star", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - Porn Star  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Intro]
Ay, Ay, Ay, Ay
Damn shawty, look at you
I'm sayin man, is it just me
Or do you have too much a*s in them jeans?
Come here

[Verse 1]
Ay, I been watchin you awhile now
And I just wanna find a way to make you smile now
Why you blushin?
Forget about them other guys now
I know you ain't goin try and tell me that you shy now
I realize that your beauty could intimidate
Them suckas you aint got no business wit'em anyway
Wit such a pretty face, big booty, lil waist line
I wanna grind from behind to the baseline
Have a great time, pour yourself a shot girl
Chase it with a lime, now you feeling like a hot girl
I know you probably use to dealin with them wannabes
But honestly I gotta say I'm who they wanna be
I promise all I wanna see is you up under me
And we can disappear whenever, when you wanna leave?
I can guarantee the ride of your life
Any fantasies on your mind we can try'em tonight

[Chorus]
We're sittin here
(I'm lookin at you like damn)
We're sippin on Patrãn, something's on my mind
(You wanna leave wit me tonight?)
It's been killin me all night long and I wonder
(Listen shawty let me tell you what I'm thinkin bout)
Ooo girl, I wonder
(For real, shawty let me tell you what I'm thinkin bout)
It's the end of the night
I thinkin your might, wanna leave the bar
Park the car, turn into porn star

[Verse 2]
Yes, I love to hear about your interest
I gotta say your intellect got me impressed
See your panties through your dress like a shilouette
Patrãn got me thinkin sex, is you feelin that?
No disrespect though, a simple yes/no
Hey let yourself let go, shawty let's go
Pull up to the crib, get you through the threshold
Kiss you from your pretty lips to your red toes
Time tickin it's the end of the night
And you can leave wit your friend if you like
But I'm sayin though
We can ride out, back to my house
I wanna see you satisfied inside out
Once I'm in you ain't gonna want me to slide out
You tell your girlfriends they gonna wanna try it out
A lil more of this will losen you up
What we can't do in the club, we can do in the truck

[Chorus]

[Verse 3]
Hey would ya, stay?
Could ya play wit it with your tongue just a lil?
You're such a sexy individual, physical and mental
And if you sentimental
Shouldn't the rules bend a little
Let me start at the top, stop in the middle
Use a popsicle make shiver, giggle when it tickle
I can talk to you dirty if you like that
I finish one set of blunts start back
I know you told me you a good girl
But shawty you a grown woman not a lil girl
You can blame it on the Patrãn or the champagne
But sometimes being bad can be a good thing, ya now

[Chorus - Repeat 2x]


Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet