Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

T.I. - Life of the Party  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Life of the Party" kënduar nga T.I..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dea Strica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Woyo woyo
Woyo woyo
I met this shawty in the club
Bar man Hennessy for us
Make u no Dey dull no Dey form
Na we be the life of the party
Girlie make ya body row row row
Nice tune Dj play am so oo
All of the girls make them come through
Make them show their true colors oo
She say she wanna party oo
She no want any dulling oo
Say my baby girlie darling oo
I’m the life of the party ooo eh
She wanna party
She no Dey want any dulling oo
I told her I’m life the party
Baby me girl tell me what is it ooo way
Ananana ni nana hey o way

I met a boy in the club yeah
He was looking at me
He came close and whispered
"Girl what have you done to me?"

Dreadlocks, cute smile yeah
Sweet kiss, alright
Ohhh perfect night
We where the life of the party

Hooohooo (3x)
We where the life of the party

Come on boy I wanna dance the night away
Come on boy, oh this night is ours yeah, heeeeyMë Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet