Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - I'm Comin' Out

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Comin' Out".
3. Video është e këngës "I'm Comin' Out", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - I'm Comin' Out  (Feat. Psc)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I'm Comin' Out" kënduar nga T.I..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Chris Brown. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Opening:
For the longest time yo, i been locked in the closet, the doors closed, im trapped in the dark, i cant get out of the darkness, ne-yo came from behind and let me out, told me it was coo but im scared to come out, dont know what ma girl gone say when she finds out, im about to put it out on my new layout, im not gay but im bi hav it both wayz what its all about, baby dont be mad, i git the best of both worldz, i confessed my shit on e! didnt you see, i said yo!, i had a male lova did u see him, see him, he was walkin wit in my music video scene yo, hiz name was ne-yo...i say yoooo!
im comin out, i think the world should know that what im bout to put out on blast, is gone mae alot of chicks mad...

(chorus)
im coming out i think the world should know yo, i got a nigga on h=the side named Ne-yo...
i forgot to let yall i know im bisexual...

(Ne-yo)

You made me better when u told me to confess ma stuff along time ago on essence magazine, go head i aint joking i posted it up on the magazines, take a look for ya selves, i got it stacked on the shelves!
and jus by the rhythm in my voice i hope u can tell...
itz me and Chris Breezy, yeah we comin out!

Im coming out!Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet