Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego lighy up
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)

se met pas ty un n'shtarat
mu menja em ik
situat e bukur nuk
ka nevoj per panik
diten e ban nat e naten e ban dit
i shetisim krejta venet
vetem ku po bon me ik ouu shit
ti e drish un e nezi
jom flight edhe mas
mercedezi pa frik
krejt i nezi e i rolli
se me ty skan qa flasin
se vet mu m'ecin see
sje sikur asnji
si ti ska munsi se nuk se si asnji
a ka ma fjal per tyy
vete zemren teme dhe pergjigje ka met kthy
ti ma fal mu e jo tjerve asnjo
se qa bojm na kush jo nuk din me bo

REF:
Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)

Je bejb une flas une t'shoh nsy
edhe nga ty marr shkas
krejt qa to lojan qe i bojna bashk
jo nk munen mi bo jo nk kan shans
edhe veq bojn zo nuk kon ilaq
bad bitch folin prej inati
no mother fuck can break
a sju them si me thik
eshe ju ka ardh sahatii
folin veq per mu e ty
se na dojn kur se kena njejt
destinacionin e ndrrojm
ato mshofin nsy e menojn
po sja jap asnji knaqsi
un sju foli me goj
ato dojjn me kon nvenin tan
po asnjo se zevenson
se ti je e veqant
pavarsisht se von s'ka problem
kam eshe un koh kur ja kushtoj kangt

REF:
Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)


Ky tekst u dërgua nga Kidd\'A


Nuk kemi video për këtë këngë.


Marin
Publikimi: 28/06/2016


Marin - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0