Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - £Poundz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  37

Shokt n’shokt me 4 shok to
smoke n’foristrad
Qoma do foto bi**h 200 nor
n’autostrad
E bi*chat ge i kom un nuk
i ka asnjo n’estrad
E kta gangstera n’kang krejt
jan vetem fasad
Man she jiggies in twerk
squeezy si limonad
My bro aty for the team une
skom me u nal asnji nat
Man | man still like me
man | man autospot
Nuk e di lekt ka vijn
vec e di seni o flak (x3)
Duket si lek i that edhe
costumeri osh knaq
vec e di seni o flak (x2)
tdjegi si me t’ra shuplak
e time mu smunesh me u mat
Leji t’shajn sun t’vrajn
vijm t’gjajm na ty ti n’pac inat
E na vec rrug rezervojm
n'rrug jem 24/7
E kta rrepera pa lidhje
per kta e kam 1 dhurat
Me mu ferri o ngat
tek n’plumb e ndaq n’automat

Kta p’i ngoj jan njisoj
n’ket loj paranoj
Kur un vi si akrep i helmoj
me pasoj n’mushkni
Ti je p*dh nuk je boy
nBeef me na sjan njisoj
2-3 zogj n’trup ti Ishoj
Man I’m active gang shit
un everything vet e boj
Kurse ti me ni ekip
edhe prep sjem njisoj
Kqyri klipet nimi tekstet
e kupton se ku jetoj
Jena band sjena ball
All my G-s kan provor bi**h

E nese gola ju boj une nese
gola ju boj
Buk edhe lek fitoj un
buk edhe lek n’shpi coj (x2)

Bjerja ti G-s 3-4 beefa ti punoj nfurr
Ti boj simita, me mu ec kllika nike
patika leki tu ardh me to dhe do dhipa
Dhipa barbika me shtiklla po vinka,
Aziatika jan nga Amerika,
Puerto do rica o terrorika,
Flow o magjika,Jom tu shit Pika.
Leki i madh bro o te muzika
Trapp in the shit un po du ma shum hita
Nuk mdel nata mduhet dita,
Mduhen do canta nuk m’ra mimika.
Fuck all the off Maska nJeep-a
Nuk mhan K... Mu per ket ika
Qyre polici mas shpine
po rrika po don me mkap po une i ika

Qyre qyre my dog qyre lek euro edhd paund

Qyre qyre sa gjon un me ekip tbhoj dom x4

You want some beef come and get it bro
Man’s always waitin for you
Posted from da block BRRRRRRAH







Marin
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/12/2019
Teksti: Marin
Produksioni: Marin
Muzika: Menace
Video Produksioni: Premtim Xhaferi



Marin - £Poundz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "£Poundz".
3. Video është e këngës "£Poundz", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 3