Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - Hala N’rrug
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala N’rrug".
3. Video është e këngës "Hala N’rrug", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marin - Hala N’rrug  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Komente

1 🔥

01/03/2020

2020-03-01T17:00:11+00:00HAla sillna n rrug
Kok edhe bari n dor
Boce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u mar me shum pun
N rrug ton naten pa gjum
N studio me 1 album
Kom mu kon real deri n fun

zhurma hekrash
neper lagje zhurma benzash

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet